User Activity Logger (1.0.0) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: user
he: משתמש

en: view
he: צפיה

en: Reset
he: איתחול

en: View
he: צפיה

en: User
he: משתמש

en: All
he: הכל

en: Block
he: בלוק

en: Module
he: מודול

en: Vocabulary
he: מילון

en: block
he: בלוק

en: No items selected.
he: לא נבחרו פריטים.

en: Content Type
he: סוג תוכן

en: Apply
he: החל

en: vocabulary
he: מילון
