User Activity Logger (1.0.0) - en to hi translation catalogue (14 entries)

en: user
hi: प्रयोक्ता

en: view
hi: देखें

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: View
hi: देखें

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: All
hi: सभी

en: Block
hi: ब्लॉक

en: Module
hi: मॉड्यूल

en: Vocabulary
hi: शब्दावली

en: module
hi: मॉड्यूल

en: block
hi: ब्लॉक

en: No items selected.
hi: कुछ भी चुना हुआ नहीं है।

en: Apply
hi: लागू करें

en: vocabulary
hi: शब्दकोश
