User Activity Logger (1.0.0) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: user
hy: օգտագործող

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: View
hy: Դիտել

en: User
hy: Օգտագործող

en: Block
hy: Բլոկ

en: Vocabulary
hy: Բառարան

en: No items selected.
hy: Չկան ընտրված տարրեր
