User Activity Logger (1.0.0) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: user
is: notandi

en: view
is: skoða

en: Reset
is: Endursetja

en: View
is: Skoða

en: User
is: Notandi

en: All
is: Allt

en: Block
is: Blokk

en: Module
is: Eining

en: Vocabulary
is: Orðaforði

en: block
is: blokk

en: Content Type
is: Efnisgerð

en: Apply
is: Virkja
