User Activity Logger (1.0.0) - en to ja translation catalogue (17 entries)

en: user
ja: ユーザー

en: view
ja: ビュー

en: Reset
ja: リセット

en: View
ja: ビュー

en: User
ja: ユーザー

en: All
ja: すべて

en: Block
ja: ブロック

en: Module
ja: モジュール

en: Vocabulary
ja: ボキャブラリー

en: module
ja: モジュール

en: block
ja: ブロック

en: No items selected.
ja: 項目が選択されていません。

en: Delete Selected
ja: 選択したものを削除

en: Content Type
ja: コンテンツタイプ

en: Apply
ja: 適用

en: vocabulary
ja: ボキャブラリー

en: Activity Tracker
ja: アクティビティトラッカー
