User Activity Logger (1.0.0) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: user
jv: panganggo

en: view
jv: tampilan

en: Reset
jv: Baléknā

en: View
jv: Tampilan

en: User
jv: Panganggo

en: All
jv: Kabèh

en: Block
jv: Blok

en: Module
jv: Modul

en: Vocabulary
jv: Vokabulari

en: No items selected.
jv: Ora ānā item kapilih.
