User Activity Logger (1.0.0) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: user
km: អ្នក​ប្រើ

en: view
km: មើល​

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: View
km: មើល

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: All
km: ទាំងអស់

en: Block
km: ប្លុក

en: Vocabulary
km: វាក្យសព្ទ

en: module
km: ម៉ូឌុល

en: block
km: បណ្ដុំ

en: No items selected.
km: គ្មាន​ធាតុ​ដែល​បាន​ជ្រើស ។
