User Activity Logger (1.0.0) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: user
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: View
kn: ನೋಡು

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Block
kn: ಖಂಡ

en: Module
kn: ಘಟಕ

en: block
kn: ಖಂಡ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು
