User Activity Logger (1.0.0) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: user
lv: lietotājs

en: view
lv: skatīt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: View
lv: Skatīt

en: User
lv: Lietotājs

en: All
lv: Visi

en: Block
lv: Bloks

en: Module
lv: Modulis

en: Vocabulary
lv: Vārdnīca

en: module
lv: modulis

en: block
lv: bloks

en: No items selected.
lv: Neviens elements nav izvēlēts.

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: vocabulary
lv: vārdnīca
