User Activity Logger (1.0.0) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: user
ml: ഉപയോക്താവ്

en: view
ml: കാണുക

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Block
ml: ബ്ലോക്ക്

en: Module
ml: മൊഡ്യൂൾ
