User Activity Logger (1.0.0) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: user
my: အသုံးပြုသူ

en: view
my: မြင်ကွင်း

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: User
my: အသုံးပြုသူ
