User Activity Logger (1.0.0) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: user
nl: gebruiker

en: view
nl: weergeven

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: View
nl: Weergeven

en: User
nl: Gebruiker

en: All
nl: Alle

en: Block
nl: Blok

en: Vocabulary
nl: Woordenlijst

en: block
nl: blok

en: No items selected.
nl: Geen items geselecteerd.

en: Delete Selected
nl: Verwijder geselecteerde

en: Content Type
nl: Inhoudstype

en: Apply
nl: Toepassen

en: vocabulary
nl: woordenlijst
