User Activity Logger (1.0.0) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: user
nn: brukar

en: view
nn: vis

en: Reset
nn: Sett til standard

en: View
nn: Sjå på

en: User
nn: Brukar

en: All
nn: Alle

en: Block
nn: Blokk

en: Apply
nn: Bruk
