User Activity Logger (1.0.0) - en to oc translation catalogue (15 entries)

en: user
oc: utilizaire

en: view
oc: veire

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: View
oc: Veire

en: User
oc: Utilizaire

en: All
oc: Tot

en: Block
oc: Blòt

en: Module
oc: Modul

en: Vocabulary
oc: Vocabulari

en: module
oc: modul

en: block
oc: blòt

en: No items selected.
oc: Cap d'element pas seleccionat.

en: Content Type
oc: Tipe de contengut

en: Apply
oc: Aplicar

en: vocabulary
oc: vocabulari
