User Activity Logger (1.0.0) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: user
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: view
pa: ਵੇਖੋ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: All
pa: ਸਭ
