User Activity Logger (1.0.0) - en to pl translation catalogue (17 entries)

en: user
pl: użytkownik

en: view
pl: przeglądaj

en: Reset
pl: Resetuj

en: View
pl: Widok

en: User
pl: Użytkownik

en: All
pl: Wszystko

en: Block
pl: Blok

en: Module
pl: Moduł

en: Vocabulary
pl: Słownik

en: module
pl: moduł

en: block
pl: blok

en: No items selected.
pl: Nie wybrano żadnych elementów.

en: Delete Selected
pl: Usuń zaznaczone

en: Content Type
pl: Rodzaj zawartości

en: Apply
pl: Zastosuj

en: vocabulary
pl: słownik

en: Activity Tracker
pl: Śledzenie Aktywności (Activity Tracker)
