User Activity Logger (1.0.0) - en to pt translation catalogue (16 entries)

en: user
pt: utilizador

en: view
pt: ver

en: Reset
pt: Reiniciar

en: View
pt: Mostrar

en: User
pt: Utilizador

en: All
pt: Todos

en: Module
pt: Módulo

en: Vocabulary
pt: Vocabulário

en: module
pt: módulo

en: block
pt: bloco

en: No items selected.
pt: Nenhum item selecionado.

en: Delete Selected
pt: Elimina seleção

en: Content Type
pt: Tipo de Conteúdo

en: Apply
pt: Aplicar

en: vocabulary
pt: vocabulário

en: Activity Tracker
pt: Rastreador de Atividades
