User Activity Logger (1.0.0) - en to ru translation catalogue (17 entries)

en: user
ru: пользователь

en: view
ru: представление

en: Reset
ru: Сбросить

en: View
ru: Просмотр

en: User
ru: Пользователь

en: All
ru: Все

en: Block
ru: Блок

en: Module
ru: Модуль

en: Vocabulary
ru: Словарь

en: module
ru: модуль

en: block
ru: блок

en: No items selected.
ru: Нет выбранных элементов.

en: Delete Selected
ru: Удалить отмеченное

en: Content Type
ru: Тип материала

en: Apply
ru: Применить

en: vocabulary
ru: словарь

en: Activity Tracker
ru: Трекер активности
