User Activity Logger (1.0.0) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: user
sk: používateľ

en: view
sk: zobraziť

en: View
sk: Zobraziť

en: User
sk: Používateľ

en: All
sk: Všetky

en: Block
sk: Blok

en: Module
sk: Modul

en: Vocabulary
sk: Slovník

en: module
sk: modul

en: block
sk: blok

en: No items selected.
sk: Žiadne položky neboli vybraté.

en: Content Type
sk: Typ obsahu

en: Apply
sk: Použiť

en: vocabulary
sk: slovník
