User Activity Logger (1.0.0) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: user
sl: uporabnik

en: view
sl: pogled

en: Reset
sl: Ponastavi

en: View
sl: Prikaži

en: User
sl: Uporabnik

en: All
sl: Vsi

en: Block
sl: Blok

en: Vocabulary
sl: Besedišče

en: module
sl: modul

en: block
sl: blok

en: No items selected.
sl: Izbrali niste nobenega elementa.
