User Activity Logger (1.0.0) - en to sq translation catalogue (11 entries)

en: user
sq: përdoruesi

en: view
sq: shfaq

en: Reset
sq: Rifillo

en: View
sq: Shfaq

en: User
sq: Përdoruesi

en: All
sq: Të gjitha

en: Block
sq: Bllokuar

en: Vocabulary
sq: Fjalori

en: module
sq: moduli

en: block
sq: blloku

en: No items selected.
sq: Nuk është zgjedhur asnjë element.
