User Activity Logger (1.0.0) - en to ta translation catalogue (14 entries)

en: user
ta: பயனர்

en: view
ta: பார்

en: Reset
ta: மீளமை

en: View
ta: பார்

en: User
ta: பயனர்

en: All
ta: எல்லா

en: Block
ta: பெட்டி

en: Module
ta: கூடகம்

en: Vocabulary
ta: சொற்றொகுதி

en: module
ta: மட்டு

en: block
ta: பகுதி

en: No items selected.
ta: எந்த உருப்படியும் தெரிவு செய்யப்படவில்லை.

en: Content Type
ta: உள்ளடக்க வகை

en: Apply
ta: விண்ணப்பி
