User Activity Logger (1.0.0) - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: user
uk: користувач

en: view
uk: переглянути

en: Reset
uk: Скинути

en: View
uk: Перегляд

en: User
uk: Користувач

en: All
uk: Все

en: Block
uk: Блок

en: Module
uk: Модуль

en: Vocabulary
uk: Словник

en: module
uk: модуль

en: block
uk: блок

en: No items selected.
uk: Жодних позицій не вибрано.

en: Delete Selected
uk: Вилучити вибрані

en: Content Type
uk: Тип матеріалу

en: Apply
uk: Застосувати

en: vocabulary
uk: словник

en: Activity Tracker
uk: Відстежувач активності
