User Activity Logger (1.0.0) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: user
af: gebruiker

en: view
af: bekyk

en: Reset
af: Herstel

en: View
af: Wys

en: User
af: Gebruiker

en: All
af: Alle

en: Block
af: Blok

en: Vocabulary
af: Woordeskat

en: block
af: blok

en: No items selected.
af: Geen items geselekteer nie.

en: Apply
af: Pas toe
