User Activity Logger (1.0.0) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: user
be: карыстальнік

en: view
be: глядзець

en: Reset
be: Скінуць

en: View
be: Праглядзець

en: User
be: Карыстальнік

en: All
be: Усе

en: Block
be: Блок

en: Module
be: Модуль

en: Vocabulary
be: Слоўнік

en: block
be: блок

en: No items selected.
be: Не выбрана ніякіх элементаў.

en: Content Type
be: Тып змесціва

en: Apply
be: Ужыць
