User Activity Logger (1.0.0) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: user
bo: སྤྱོད་མཁན

en: view
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: All
bo: ཡོངས

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: Module
bo: མ་དཔེ

en: Vocabulary
bo: སྤྱི་མིང

en: No items selected.
bo: བདམས་ཟིན་པའི་ནང་ཚན་མེད།

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།
