User Activity Logger (1.0.0) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: user
ca: usuari

en: view
ca: mostra

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: View
ca: Mostra

en: User
ca: Usuari

en: All
ca: Tot

en: Block
ca: Bloc

en: Module
ca: Mòdul

en: Vocabulary
ca: Vocabulari

en: module
ca: mòdul

en: block
ca: bloc

en: No items selected.
ca: Sense elements seleccionats.

en: Delete Selected
ca: Elimina la selecció

en: Content Type
ca: Tipus de contingut

en: Apply
ca: Aplica

en: vocabulary
ca: vocabulari
