User Activity Logger (1.0.0) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: user
cs: uživatel

en: view
cs: zobrazit

en: View
cs: Zobrazit

en: User
cs: Uživatel

en: All
cs: Vše

en: Block
cs: Blok

en: Module
cs: Modul

en: Vocabulary
cs: Slovník

en: module
cs: modul

en: block
cs: blok

en: No items selected.
cs: Žádné položky nevybrány.

en: Content Type
cs: Typ obsahu

en: Apply
cs: Použít
