User Activity Logger (1.0.0) - en to cy translation catalogue (12 entries)

en: user
cy: defnyddiwr

en: view
cy: gweld

en: Reset
cy: Ailosod

en: View
cy: Gweld

en: User
cy: Defnyddiwr

en: All
cy: I gyd

en: Block
cy: Bloc

en: Vocabulary
cy: Geirfa

en: module
cy: modiwl

en: block
cy: bloc

en: No items selected.
cy: Dim eitemau wedi eu dewis.

en: Apply
cy: Ceisio
