User Activity Logger (1.0.0) - en to dz translation catalogue (9 entries)

en: user
dz: ལག་ལེན་པ།

en: view
dz: སྟོན།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: View
dz: སྟོན་

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Block
dz: ལེབ་དུམ།

en: module
dz: ཚད་གཞི་

en: block
dz: ལེབ་དུམ།

en: No items selected.
dz: རྣམ་གྲངས་ཚུ་སེལ་འཐུ་མ་འབད་བས།
