User Activity Logger (1.0.0) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: user
el: χρήστης

en: view
el: προβολή

en: Reset
el: Επαναφορά

en: View
el: Προβολή

en: User
el: Χρήστης

en: All
el: Όλες

en: Block
el: Μπλοκ

en: Module
el: Μονάδα

en: Vocabulary
el: Λεξιλόγιο

en: module
el: μονάδα

en: No items selected.
el: Δεν επιλέχθηκε κανένα στοιχείο.

en: Delete Selected
el: Διαγραφή επιλεγμένων

en: Content Type
el: Τύπος περιεχομένου

en: Apply
el: Εφαρμογή
