User Activity Logger (1.0.0) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: user
eu: erabiltzailea

en: view
eu: ikusi

en: Reset
eu: Garbitu

en: View
eu: Bista

en: User
eu: Erabiltzailea

en: All
eu: Guztiak

en: Block
eu: Blokea

en: Module
eu: Modulua

en: Vocabulary
eu: Hiztegia

en: block
eu: blokea

en: No items selected.
eu: Ez da elementurik hautatu.

en: Content Type
eu: Eduki Mota

en: Apply
eu: Ezarri
