User Activity Logger (1.0.0) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: user
fr: utilisateur

en: view
fr: voir

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: View
fr: Voir

en: User
fr: Utilisateur

en: All
fr: Tout

en: Block
fr: Bloc

en: Vocabulary
fr: Vocabulaire

en: block
fr: bloc

en: No items selected.
fr: Aucun élément sélectionné.

en: Delete Selected
fr: Supprimer la sélection

en: Content Type
fr: Type de contenu

en: Apply
fr: Appliquer

en: vocabulary
fr: vocabulaire
