User Activity Logger (1.0.0) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: user
hr: korisnik

en: view
hr: prikaz

en: Reset
hr: Poništi

en: View
hr: Pregled

en: User
hr: Korisnik

en: All
hr: Svi

en: Block
hr: Blok

en: Module
hr: Modul

en: Vocabulary
hr: Rječnik

en: module
hr: modul

en: block
hr: blok

en: No items selected.
hr: Nije odabrana stavka.

en: Apply
hr: Primjeni
