User Activity Logger (1.0.0) - en to ht translation catalogue (6 entries)

en: user
ht: itilizatè

en: User
ht: Itilizatè

en: All
ht: Tout

en: Block
ht: Blòk

en: Vocabulary
ht: Vokabilè

en: Apply
ht: Aplike
