User Activity Logger (1.0.0) - en to hu translation catalogue (17 entries)

en: user
hu: felhasználó

en: view
hu: megtekintés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: View
hu: Megtekintés

en: User
hu: Felhasználó

en: All
hu: Mind

en: Block
hu: Blokk

en: Module
hu: Modul

en: Vocabulary
hu: Szótár

en: module
hu: modul

en: block
hu: blokk

en: No items selected.
hu: Nincs elem kiválasztva.

en: Delete Selected
hu: Kiválasztottak törlése

en: Content Type
hu: Tartalomtípus

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: vocabulary
hu: szótár

en: Activity Tracker
hu: Tevékenység-követő
