User Activity Logger (1.0.0) - en to id translation catalogue (15 entries)

en: user
id: anggota

en: view
id: tampilan

en: View
id: Lihat

en: User
id: Pengguna

en: All
id: Semua

en: Block
id: Blok

en: Module
id: Modul

en: Vocabulary
id: Kosakata

en: module
id: modul

en: block
id: blok

en: No items selected.
id: Tidak ada yang dipilih.

en: Content Type
id: Tipe Konten

en: Apply
id: Terapkan

en: vocabulary
id: kosakata

en: Activity Tracker
id: Penjejak Kegiatan
