User Activity Logger (1.0.0) - en to it translation catalogue (16 entries)

en: user
it: utente

en: view
it: mostra

en: Reset
it: Ripristina

en: View
it: Visualizza

en: User
it: Utente

en: All
it: Tutti

en: Block
it: Blocco

en: Module
it: Modulo

en: Vocabulary
it: Vocabolario

en: module
it: modulo

en: block
it: blocco

en: No items selected.
it: Nessun elemento selezionato.

en: Delete Selected
it: Elimina i selezionati

en: Content Type
it: Tipo di contenuto

en: Apply
it: Applica

en: vocabulary
it: vocabolario
