User Activity Logger (1.0.0) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: user
ka: მომხმარებელი

en: view
ka: ნახვა

en: User
ka: მომხმარებელი

en: All
ka: ყველა

en: Block
ka: ბლოკი

en: Module
ka: მოდული

en: Vocabulary
ka: ლექსიკონი

en: module
ka: მოდული
