User Activity Logger (1.0.0) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: user
kk: пайдаланушы

en: view
kk: карау

en: Reset
kk: Ысыру

en: View
kk: Қарау

en: User
kk: Пайдаланушы

en: All
kk: Барлық

en: Block
kk: Блок

en: No items selected.
kk: Еш элемент таңдалған жоқ.
