User Activity Logger (1.0.0) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: user
ku: بەکارهێنەر

en: view
ku: پیشاندان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: View
ku: پیشاندان

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: All
ku: هەموو

en: Block
ku: بلۆک

en: Vocabulary
ku: وشەگەل

en: module
ku: مۆدیول

en: block
ku: بلۆک

en: No items selected.
ku: هیچ بڕگه‌یه‌ک هەڵنەبژێرراوە.
