User Activity Logger (1.0.0) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: user
lt: narys

en: view
lt: peržiūrėti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: User
lt: Narys

en: All
lt: Visi

en: Block
lt: Blokas

en: Module
lt: Modulis

en: Vocabulary
lt: Žodynas

en: module
lt: modulis

en: block
lt: blokas

en: No items selected.
lt: Įrašai nepasirinkti.

en: Content Type
lt: Turinio tipas

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: vocabulary
lt: žodynas
