User Activity Logger (1.0.0) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: user
mn: хэрэглэгч

en: view
mn: харах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: View
mn: Харах

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: All
mn: Бүгд

en: Block
mn: Хавтан

en: Vocabulary
mn: Үгсийн сан
