User Activity Logger (1.0.0) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: user
mr: सदस्य

en: view
mr: दाखवा

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: View
mr: बघा

en: User
mr: सदस्य

en: All
mr: सर्व

en: Block
mr: भाग

en: Content Type
mr: साहित्य प्रकार
