User Activity Logger (1.0.0) - en to ms translation catalogue (13 entries)

en: user
ms: pengguna

en: view
ms: lihat

en: Reset
ms: Set semula

en: View
ms: Pandangan

en: User
ms: Pengguna

en: All
ms: Semua

en: Block
ms: Blok

en: Module
ms: Modul

en: Vocabulary
ms: Kosa kata

en: module
ms: modul

en: block
ms: blok

en: No items selected.
ms: Tiada item dipilih.

en: Apply
ms: Pohon
