User Activity Logger (1.0.0) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: user
ne: प्रयोगकर्ता

en: view
ne: दृश्य

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: View
ne: दृश्य

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: All
ne: सबै

en: Block
ne: ब्लक
