User Activity Logger (1.0.0) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: View
ps: ليد

en: User
ps: غړی

en: All
ps: ټول

en: Block
ps: غونډ

en: Vocabulary
ps: قاموس

en: Apply
ps: تطبيقول
