User Activity Logger (1.0.0) - en to ro translation catalogue (15 entries)

en: user
ro: utilizator

en: view
ro: afișează

en: Reset
ro: Resetează

en: View
ro: Afișează

en: User
ro: Utilizator

en: All
ro: Toate

en: Block
ro: Bloc

en: Module
ro: Modul

en: Vocabulary
ro: Vocabular

en: module
ro: modul

en: block
ro: bloc

en: No items selected.
ro: Nu sunt elemente selectate.

en: Content Type
ro: Tipul de Conținut

en: Apply
ro: Aplică

en: Activity Tracker
ro: Tracker activități
