User Activity Logger (1.0.0) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: user
sv: användare

en: view
sv: visa

en: Reset
sv: Återställ

en: View
sv: Visa

en: User
sv: Användare

en: All
sv: Alla

en: Module
sv: Modul

en: Vocabulary
sv: Vokabulär

en: module
sv: modul

en: No items selected.
sv: Inga inlägg valda.

en: Content Type
sv: Innehållstyp

en: Apply
sv: Applicera

en: vocabulary
sv: vokabulär
