User Activity Logger (1.0.0) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: user
te: వాడుకరి

en: view
te: వీక్షించు

en: View
te: చూడు

en: User
te: వాడుకరి

en: All
te: అన్నీ

en: Apply
te: ఆపాదించు
